Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Yuvalis Noah Harari: „Visa idėja, jog žmonės turi kažkokią „sielą” ar „dvasią” ir niekas nežino, kas vyksta jų viduje, ir kad jie turi laisvą valią – tai jau praeitis”.

„Tai velniška”. Vyskupas Stricklandas apie Harari tezę, kad „žmonės yra įsilaužimui skirti gyvūnai”.

Yuval Noah Harari, globalistų „pranašo” ir Pasaulio ekonomikos forumo vadovo Klauso Schwabo dešiniosios rankos, žinią pakomentavo Teksaso vyskupas Josephas Stricklandas, pabrėždamas, su kokiu velnišku Dievo sukurtos žmogaus prigimties neigimu turime reikalą.

Vyskupas Stricklandas socialiniame tinkle „Twitter” atsakė į pranešimą su Harario citata, kurioje jis teigia, kad „žmonės yra gyvūnai, kuriuos galima nulaužti”, ir pridūrė, kad „visa idėja, jog žmonės turi kažkokią „sielą” ar „dvasią” ir niekas nežino, kas vyksta jų viduje, ir kad jie turi laisvą valią – tai jau praeitis”.

„Tai išties velniška, tiesiog velniška. Tokia arogancija yra destruktyvi ir gali vesti tik prie to, kad diktatoriai naudosis savo laisva valia, norėdami valdyti kitus”, – rašė hierarchas. „Esame sukurti pagal Dievo paveikslą ir panašumą, nesame gyvūnai, į kuriuos galima įsilaužti”, – pabrėžė jis.

Šiuos žodžius Harari paskelbė 2020 m. ir nuo to laiko tobulino savo idėjas apie „visišką biometrinę priežiūrą”, kurios įvedimui bandymas visiškai kontroliuoti visuomenę prisidengiant vadinamąja koronaviruso pandemija buvo puiki preliudija.

Jonas Šaulys pagal www.pch24.pl ir twitter

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020