Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Vengrijos teisingumo ministras: Jokių kompromisų dėl vaikų apsaugos nuo LGBT ideologijos!

Viktoro Orbano vyriausybė vėl konfliktuoja su Briuselio eurokratais. Vengrijos teisingumo ministrė paskelbė, kad jos šalyje netrukus bus priimtas griežčiausias įstatymas, skirtas apsaugoti vaikų moralę nuo LGBT ideologų ištvirkimo. Europos Komisija nusprendė, kad gairės neatitinka ES reglamentuojančių teisės aktų.

Ministrė Judit Varga paskelbė, kad rudenį bus baigtas rengti naujas teisės aktas, skirtas apsaugoti vaikus nuo deviantinių ir lytinių psichikos sutrikimų propagavimo. – Vengrija turės griežčiausius vaikų apsaugos teisės aktus Europoje, nes vaikų apsaugos srityje nėra jokių kompromisų, pabrėžė ji.

Ji taip pat reagavo į Europos Komisijos nuomonę, išreikšdama supratimą, kad Vengrijos įstatymai prieštaraus ES teisės aktų nuostatoms. – Tačiau mes žinome, kad jie iš tikrųjų kenkia mūsų Konstitucijos vertybėms, pabrėžė ji.

Pirmadienį Briuselyje vykusioje konferencijoje apie vaiko teisių apsaugą ministrė Varga gynė teisinę apibrėžtį, kad vaiko lytis nustatoma gimimo metu ir kad tėvais gali būti pripažinti tik vyras ir moteris.

Ji taip pat paminėjo neoficialų 15 valstybių narių aljansą, kuris sudarė sąmokslą prieš Vengriją, siekdamas ją “nubausti” už normalumo gynimą. – Tačiau viskas, ką jie tuo pasiekė, yra tai, kad gilus Europos Sąjungos susiskaldymas tapo akivaizdus, vertino ji.

Kita proga teisingumo ministrė atskleidė, kad Vengrijos kairioji opozicija, kaip įtariama, iš “paslaptingų” užsienio šaltinių priėmė 4 mlrd. forintų homoseksualumo ir lyties ideologijai propaguoti. – Atstovauti užsienio jėgų interesams pinigais prilygsta demokratijos trypimui, poveikiui rinkimų sąžiningumui ir kišimuisi į suverenios valstybės vidaus reikalus, sakė ji.

JŠ pagal www.pch24.pl

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020