Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Togo vyskupai liepė kunigams susilaikyti nuo homoseksualių “porų” laiminimo!

Savo pareiškime Togo vyskupai citavo paties popiežiaus Pranciškaus žodžius, pasakytus praėjusių metų liepos mėnesį, kai jis sakė, kad “neleistinos apeigos ir maldos, galinčios supainioti tai, kas sudaro santuoką”.

Vakarų Afrikoje esančio Togo katalikų vyskupai paskelbė pareiškimą, kuriame šalies kunigai raginami nešventinti homoseksualių “porų”.

Savo pareiškime Togo vyskupai kaip priežastį, dėl kurios jie negali atlikti homoseksualių “porų” palaiminimų, nurodė paties popiežiaus Pranciškaus žodžius, pasakytus praėjusių metų liepą, taip užsimindami apie prieštaravimą tarp to, ką Pranciškus sakė liepą, ir to, ką gruodžio 18 d. paskelbė Vatikanas, paskelbęs Fiducia Supplicans.

“2023 m. liepos 11 d. atsakyme dviejų kardinolų dubiacijai popiežius Pranciškus rašė: “Neleistinos apeigos ir maldos, galinčios supainioti tai, kas sudaro santuoką, būtent “išskirtinę, stabilią ir neišardomą vyro ir moters sąjungą, natūraliai atvirą vaikų gimdymui”, su tuo, kas jai prieštarauja. Dėl šios priežasties, kalbant apie homoseksualių porų palaiminimą, Togo vyskupai nurodo kunigams nuo to susilaikyti”, – rašoma gruodžio 20 d. vyskupų pareiškime.

JŠ pagal www.lifesitenews.com

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020