Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Šimtai Jungtinės Karalystės kunigų atmeta tos pačios lyties asmenų palaiminimus kaip “nepriimtinus”

Didžiosios Britanijos katalikų dvasininkų brolija pareiškė, kad jos tekstas buvo išleistas kaip atsakas į “plačiai paplitusią painiavą dėl katalikų doktrinos apie tos pačios lyties asmenų sąjungas ir seksualinį elgesį už santuokos ribų”.

Jungtinės Karalystės katalikų dvasininkų grupė išleido pozicijos dokumentą, kuriame skelbiama, kad bet kokie tos pačios lyties porų palaiminimai “yra pastoraciniu ir praktiniu požiūriu nepriimtini”.

Gruodžio 21 d. paskelbtame pareiškime, kurio juodraštis buvo nutekintas gruodžio 20 d., grupė, atstovaujanti šimtams Jungtinės Karalystės dvasininkų, griežtai atmetė galimybę teikti palaiminimus tos pačios lyties poroms po to, kai gruodžio 18 d. Vatikanas paskelbė “Fiducia Supplicans”.

“Su sąžininga parrezija ir remdamiesi savo, kaip pastorių, patirtimi darome išvadą, kad tokie palaiminimai [tos pačios lyties poroms] yra pastoraciniu ir praktiniu požiūriu nepriimtini”, – sakoma pareiškime.

Didžiosios Britanijos katalikų dvasininkų brolija (BCCC) pareiškė, kad jos tekstas buvo paskelbtas kaip atsakas į “plačiai paplitusią painiavą dėl katalikų doktrinos apie tos pačios lyties asmenų sąjungas ir seksualinį elgesį už santuokos ribų”. Todėl jų tekste pakartotas “tradicinis Katalikų Bažnyčios mokymas (iš Katalikų Bažnyčios katekizmo), kuris lieka nepakitęs ir nekeičiamas”. 

JŠ pagal www.lifesitenews.com

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020