Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Milijardieriai – marionetės „pasaulinės vyriausybės” rankose? Didelis „Musk” pralaimėjimas „Twitter” kare.

Elonas Muskas apie save sakė, kad yra labai nepriklausomas nuo jokios ideologijos, ir bravūrišku stiliumi stojo į kovą su liberaliuoju isteblišmentu. Tačiau po dviejų dienų kovos jis pralaimėjo su kaupu. Buvo priverstas surengti vadinamąją skaitytojų apklausą.

Gerai žinoma, kad bet kokioje apklausoje laimi ne tas, kas dalyvauja, o tas, kas skaičiuoja balsus, kaip yra pasakęs nepamirštamasis Josifas Stalinas. Balsus, kaip visada, „skaičiavo” kairieji liberalai. Todėl prieš kelias dienas užblokuotos kairiųjų žurnalistų ir aktyvistų paskyros buvo atblokuotos.

Žinoma, žodį „suskaičiavo” rašau su kabutėmis. Kalbama ne apie techninį skaičiavimo metodą, dėl kurio šioje situacijoje sunku turėti kokių nors prieštaravimų.

Pirmiausia kalbama apie organizacijų ir žiniasklaidos galią, kuri iš karto sureagavo į Elono Musko veiksmus. Po tokios „artilerijos ugnies” iš galingiausių patrankų, t. y. Jungtinių Tautų ir Europos Sąjungos, nusilenkė net pasaulio milijardierius.

Visa tai liudija, kur iš tikrųjų yra dabartinių pasaulio galingųjų „galios centrai”. Milijardieriai yra tik marionetės jų rankose, o tų, kurie maištauja, pakanka įbauginti „viešąją nuomonę”.

Elonas Muskas pralaimėjo pirmąjį mūšį dėl „Twitter”, pamatysime, kaip tęsis karas. Ar įmanoma būti iš tiesų nepriklausomam ir kartu galingam? Liberalioji kairė negali sau to leisti, tam ir būtų jos mirtis.

JŠ pagal www.kontrastas.lt

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020