Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Leiskite man paaiškinti kairiųjų teoriją

Autorius – Andrew Klavanas yra „The Daily Wire” laidos „The Andrew Klavan Show” vedėjas. Populiarus politinis satyrikas ir Holivudo scenaristas, taip pat apdovanojimų pelnęs rašytojas. Naujausias jo romanas – „Keistas proto įprotis” (A Strange Habit of Mind), antroji serijos „Kamerono Vinterio paslaptys” (Cameron Winter Mystery) knyga.

Pagrindinis šio podkasto tikslas – suvienyti mūsų tautos žmones ir gydyti mūsų susiskaldymo žaizdas pasitelkiant užuojautą ir supratimą. Ne visai taip. Bet smagu įsivaizduoti.

Ir kartais, žinau, mūsų politinių nesutarimų įkarštyje gali imti atrodyti, kad kairėje politinės arenos pusėje stovintys žmonės yra ne kas kita, kaip degradavusi ir save apgaudinėjanti moralinių iškrypėlių gauja, murkdanti savo iškrypimo purve ir kurianti beprotiškas teorijas, kad paaiškintų savo demonišką blogį, kai juos į isteriško iracionalumo aukštumas skatina intrigantai lyderiai, meistriškai grojantys jų emocinių sutrikimų klaviatūra, kad įtikintų juos, jog dorybė slypi destruktyvioje politikoje, kuri pripildo politikų kišenes geresnių žmonių sunkiai uždirbtais pinigais ir kartu didina korumpuotos valdžios galią, kol Amerikos laisvė išnyks ir žmonija nugrimzta į tūkstantį metų trukusią tamsą, kol vėl bandys įžiebti šventą laisvės liepsną.

Bet kai nusiraminate ir truputį atsitraukiate, galite pradėti suprasti, kad kairieji turi ir gerų dalykų. Kai kurie iš jų dėvi labai gražias kojines. Ir kai kurių jų moterų vardai yra gražūs, pavyzdžiui, Honorija… arba Džimas.

Tačiau jei norite siekti tikro kompromiso ir vienybės, manau, kad padės rimtas ir objektyvus žvilgsnis į kairiųjų filosofiją, kad pradėtumėte suprasti, apie ką šie toksiški dundukai šneka.

Pavyzdžiui, kuo iš tikrųjų tiki kairieji, kai kalbama apie lytį? Kodėl kairieji vyrai dėvi sukneles ir imituoja mėnesines? Kodėl kairiosios moterys neatneša jums sumuštinio, kad nereikėtų nuolat keltis vidury žaidimo? Be to, visas šis vaikų viliojimas? Apie ką tai? Kas jie, iškrypėliai?

Na, taip, jie yra iškrypėliai. Bet taip pat jie turi teoriją, kurią sukūrė didžiausi akademiniai protai, o paskui užrašė pieštuku ant pietų padėklo, kai jau išgėrė vaistų ir atėjo laikas miegoti dienos kambaryje. Pagal kairiųjų lyčių teoriją tarp vyrų ir moterų nėra absoliučiai jokio skirtumo, o vyrai gali tapti moterimis, jei jaučiasi moterimis, kurios yra absoliučiai tokios pat kaip vyrai, todėl jei jie jaučiasi moterimis, jie yra tokie patys kaip vyrai ir gali sutaupyti pinigų nagų lakui. Gėjai yra vyrai, kuriems patinka kiti vyrai, kurie yra tokie patys kaip moterys, todėl gėjai yra heteroseksualūs. Nebent jie yra translyčiai, tokiu atveju jie yra gėjai, kuriems patinka kitos moterys, kurios yra tokios pat kaip vyrai, taigi iš esmės jie yra vyrai, kuriems patinka moterys, ir galėtų tiesiog sukurti šeimą, nekalbėdami viso to lyčių teorijos šlamšto.

O kaip dėl rasės? Esu tikras, kad girdėjote daugelį kairiųjų sakant – mūsų mokyklose nėra dėstoma kritinė rasių teorija. Ir jūs tikriausiai susimąstėte: Kas yra kritinė rasių teorija ir kodėl jie nuolat apie ją meluoja? Na, kritinė rasių teorija teigia, kad rasė yra socialinis konstruktas, kuris iš tikrųjų neegzistuoja ir dėl visko kalti baltieji. CRT teigia, kad su žmonėmis turėtų būti elgiamasi vienodai ir jie neturėtų būti verčiami priimti baltųjų žmonių idėjų, kaip kad „žmonės turėtų būti traktuojami vienodai”.

Svarbiausia, kritinės teorijos šalininkai nurodo, kad kai kurie mirę baltieji žmonės, socialinis konstruktas, kuris neegzistuoja, laikė vergais kai kuriuos mirusius juodaodžius, kurie taip pat neegzistuoja, todėl gyvi baltieji žmonės, kurie neegzistuoja, turėtų duoti gyviems juodaodžiams, kurie neegzistuoja, pinigų, nes mirusiems juodaodžiams jų nereikia, o gyvi juodaodžiai norėtų šiek tiek pinigų.

Galiausiai yra abortų klausimas. Kairieji mano, kad moralu daryti abortą iki pat gimimo, nes po gimimo matai kūdikio veidą ir nebegali sau meluoti dėl to, ką darai. Jie mano, kad abortas yra sprendimas dėl sveikatos, nors, aišku, ne dėl kūdikio. Tačiau kūdikis netampa tikru žmogumi, kol negali paskambinti 9-1-1 ir pasakyti: „Padėkite, mano motina bando mane nužudyti.” Prieš tai jis yra tik moters kūno dalis. Tai dalis, kuri yra kūdikis, tikintis, kad jo motina atsitiktinai atsisės ant telefono, kad jis galėtų surinkti 9-1-1 numerį.

Dabar, kai supratote kairiųjų teoriją, esu įsitikinęs, kad kitą kartą, kai pamatysite leftistą, galėsite jį pasveikinti šypsena ir dideliu mojavimu, kuris, tikėkimės, atitrauks jo dėmesį, kol jūs šonu pasišalinsite pro duris ir bėgsite gelbėdami savo gyvybę.

Šiame satyriniame straipsnyje išsakytos autoriaus nuomonės ir nebūtinai atitinka „The Daily Wire” nuomonę.

JŠ pagal www.kontrastas.lt

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020