Lituania Catholica

Katalikiška Lietuva

Astra Genovaitė Astrauskaitė: „Tėvai buriasi, kad išvengtų vaikų testavimų, skiepų, genderizmo pamokų“

Nuo rugsėjo Lietuvos miestuose, regionuose kuriamas alternatyvus švietimas. Kodėl ir kaip? Todėl, kad karantinų režimas, uždarymas tėvų ir vaikų namuose esant tokiai pasaulinei, globalistinei sveikatos „politikai“, nesibaigs, manome, dar ilgai.

O jei mokyklos ir veiks, tai matome, kaip elgiamasi su vaikais, kurių tėvai sutiko juos leisti kontaktiniam ugdymui: jie testuojami mokyklose kas savaitę! Neaišku, ar nereikalaus ir privalomo skiepo nuo šio koroninio „gripo“.. Mokytojai, nesutinkantys „skiepytis“ ir testuotis, bei tėveliai, saugantys savo vaikus, vaikų sveikatą, vienijasi mokymui namuose.

Tėveliai per vasarą turite susitvarkyti dokumentus dėl vaikų mokymosi namuose pagal Švietimo įstatymą (atsiskaitant už atskirus dalykus jūsų pasirinktose bendrojo lavinimo mokyklose). Mokymui namuose alternatyviame ugdyme galimi įvairūs būdai: kontaktinis ugdymas su mokytoju ir mišrus (kontaktinis ugdymas derinamas su nuotolinėmis pamokomis).

Kiekviename Lietuvos mieste, regione ieškomos patalpos būsimam vaikų mokymui. Jeigu bus taip, kad iškils problemų su atskiromis patalpomis, gal vaikus saugantys tėveliai pasiūlys savo namuose atskiras patalpas „klasei“?

Kaip spaudos draudimo metais: vaikai rinkdavosi kai kurių tėvų namuose ir pas juos atvykdavo mokytojai. Labai puikų vaikų mokymą namuose turime savo Tėvynės istorijoje, todėl dabar, esant tokioms sunkioms sąlygoms (ir dar genderizmo plėtros grėsmė mokyklose, iškreiptas Tėvynės istorijos mokymas), esame dėkingi Protėviams!

Žinoma, mokymas namuose, samdant mokytojus, išėjusius iš sistemos, tėvams kainuos, tačiau tris – penkis kartus mažiau, nei privačiose mokyklose. Net kai kurios (Karalienės Mortos) privačios mokyklos pačios pirmos ėmėsi genderizmo mokymo…

Kviečiu atsiliepti (dalis yra pareiškę pageidavimus) jau apsisprendusius Vilniaus miesto pradinių ir 5-12 klasių mokinių tėvelius ir mokytojus, pageidaujančius tokio mokymo šios pasaulinės plandemijos metu, o gal ir po jos?

Pagarbiai,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Astra Genovaitė Astrauskaitė

JŠ pagal Astra Genovaitė Astrauskaitė ir lrt.lt

DALINTIS ŠIU ĮRAŠU

© Katalikiška Lietuva 2020